Profil

O FIRMIE NEWTON MEDIA

NEWTON MEDIA – przekształcamy informację w przewagę konkurencyjną

NEWTON Media od dwudziestu lat jest liderem na rynku analizowania i monitorowania mediów w Europie Środkowej. Stopniowo rozszerzamy działalność poza głównymi rynkami, jakimi są: Czechy, Polska i Słowacja, zwiększając obecność w krajach Europy Południowo-Wschodniej. Intensywnie pracujemy nad rozwojem naszych produktów i serwisów, a nasza filozofia od lat bazuje na przekonaniu, że w dzisiejszym zglobalizowanym świecie, odpowiednie decyzje biznesowe podejmowane dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości informacji, stanowią o przewadze i konkurencyjności.

Najważniejsza wartość produktów i serwisów NEWTON Media

Oferujemy naszym klientom dostęp do danych medialnych, pomagając im w wykorzystaniu informacji przy podejmowaniu decyzji biznesowych, służących zwiększeniu ich konkurencyjności. W tym celu skupiliśmy nasze produkty wokół czterech podstawowych usług, tworzących logiczny łańcuch: monitoring – analiza – rekomendacje – realizacja.

Wspieramy klientów sektora prywatnego i publicznego, a także organizacje non-profit

Posiadamy bazę informacji medialnych prowadzoną od 1996 roku, a nasze oprogramowanie jest jednym z najbardziej zaawansowanych na rynku monitoringu mediów. Od pierwszej połowy lat 90. XX wieku, kiedy nasza firma była prekursorem cyfryzacji danych z monitoringu, aż do dzisiaj, staramy się rozwijać produkty i serwisy, wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom klientów, przy wykorzystaniu najnowszych możliwości nauki i technologii. Dlatego do listy naszych serwisów dołączyły monitoring internetu i mediów społecznościowych, analizy medialne oraz doradztwo strategiczne. Nasz międzynarodowy charakter podkreśla członkostwo w profesjonalnych stowarzyszeniach AMEC (Międzynarodowe Stowarzyszenie Pomiaru i Oceny Komunikacji) oraz FIBEP (Stowarzyszenie Firm Monitorujących Media). Wspieramy klientów wszystkich sektorów, instytucje publiczne, a także pomagamy organizacjom non-profit w wypełnianiu ich misji.

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.