Zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie Czech Contact Center Awards

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie Czech Contact Center Awards
22. 11. 2017

Narzędzie NEWTON Speech Analytics (NSA) spółki NEWTON Technologies zdobyło pierwsze miejsce w konkursie Czech Contact Center Award. Rozwiązanie przeznaczone do transkrypcji mowy na tekst, wykorzystywane w call centrum Conectart, zostało ocenione jako najlepsze w kategorii projektów Outbound (Front-Office). Wyniki zostały ogłoszone podczas 17 Konferencji Call Centra, która miała miejsce 22 listopada 2017 roku w Pradze.

Zwycięski projekt NEWTON Speech Analytics zdecydowanie upraszcza i przyspiesza wykonywanie codziennych obowiązków pracowników nadzorujących pracę operatorów Conectart. Dzięki dosłownej transkrypcji i automatycznej identyfikacji tematów oraz fraz superwizorzy mogą znacznie szybciej ocenić jakość rozmowy. System dokonuje transkrypcji i analizy nagrań w ciągu kilku minut i jest dostępny nie tylko dla języka czeskiego, ale również dla słowackiego, polskiego oraz innych języków słowiańskich.

NEWTON Technologies, a. s., to czeska spółka, która już od 10 lat specjalizuje się w rozwoju rozwiązań wykorzystujących automatyczne rozpoznawanie mowy oraz inne technologie głosowe dla języków słowiańskich. Przy rozwoju technologii spółka współpracuje z Uniwersytetem Technicznym w Libercu. Dzięki współpracy z siostrzaną firmą NEWTON Media, liderem monitoringu mediów w Europie Środkowej, słowniki wykorzystywane przy rozpoznawaniu mowy są na bieżąco aktualizowane.

NEWTON Speech Analytics to rozwiązanie dla call centrów, które umożliwia automatyczną transkrypcję nagrań na tekst w wielu różnych językach. Wyniki transkrypcji są prezentowane za pośrednictwem portalu webowego razem ze śledzonymi wskaźnikami oraz analizami. Użytkownik ma możliwość wyszukiwania pełnotekstowego w transkrypcjach rozmów, kontroli wcześniej zdefiniowanych zapytań, może oceniać nagrane rozmowy i śledzić analizowane kluczowe wskaźniki.

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.