Monitoring mediów na wyciągnięcie ręki dzięki nowej aplikacji mobilnej NewtonOne

Monitoring mediów na wyciągnięcie ręki dzięki nowej aplikacji mobilnej NewtonOne
3. 10. 2018

Z dumą przedstawiamy naszą nową aplikację mobilną NewtonOne (N1), która ułatwia monitorowanie mediów już podczas śniadania, czy w drodze do biura. W czasie gdy Twoi konkurenci przeglądają niekończącą się listę wiadomości, Ty wiesz już wszystko i jesteś o krok dalej, zastanawiając się jak wykorzystać nowo pozyskane informacje w komunikacji marketingowej i PR.

Tak jak Ty potrzebujesz porannej filiżanki kawy, tak Twój biznes potrzebuje wciąż najświeższych informacji. Monitorowanie mediów codziennie inspiruje do działań komunikacyjnych, ale z powodu dużej ilości innych zadań pozostaje niewiele czasu, aby zdążyć ze wszystkim. W NEWTON Media tworzymy rozwiązania, które ułatwiają pracę tak, jak to tylko możliwe, a nowa aplikacja mobilna NewtonOne jest jednym z nich.

náhled 4.png

NewtonOne - Twój świat mediów w jednej aplikacji

W aplikacji mobilnej N1 można w jednym miejscu znaleźć wszystkie usługi NEWTON Media, które pomagają w ulepszaniu i usprawnianiu działań PR i komunikacji marketingowej w organizacji. Nowa aplikacja mobilna N1 jest alternatywą dla aplikacji internetowej NewtonOne, a jej pierwsza wersja umożliwia pracę z codziennymi przeglądami mediów - newsletterami.

Dzięki aplikacji mobilnej N1 możesz czytać, oznaczać i archiwizować wiadomości z monitoringu mediów nawet w podróży. Będziesz otrzymywać powiadomienia bezpośrednio na telefon, a wykresy umożliwią Ci szybki przegląd zasięgu medialnego.

Quanda.png

 

Możesz łatwo udostępniać wybrane informacje swoim współpracownikom. Przesuń palcem w lewo, aby zapisać wybrane elementy na później lub w prawo, aby oznaczyć je jako przeczytane/nieprzeczytane. Wszystkie zmiany wprowadzone w aplikacji mobilnej są automatycznie synchronizowane z aplikacją internetową NewtonOne. Dzięki temu poranna praca z monitoringiem mediów nie pójdzie na marne, a dostęp do wybranych wcześniej treści będziesz mógł uzyskać w dowolnym momencie. Co więcej, aby zaoszczędzić Twoje czas nasza aplikacja zapamięta dane logowania.

Stale pracujemy nad dalszymi ulepszeniami i funkcjonalnościami, które pomogą Ci uzyskać dostęp do pozostałych usług medialnych poza biurem, bez konieczności użycia komputera.

Pobierz aplikację N1

Android
iOS

Nie masz jeszcze dostępu do NewtonOne? Skontaktuj się z nami: sales@newtonmedia.pl i wypróbuj aplikację za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

→ Dla kogo przeznaczona jest aplikacja mobilna?

Możesz skorzystać z aplikacji mobilnej NewtonOne jeśli zasubskrybujesz usługę monitoringu mediów NEWTON Media poprzez aplikację internetową NewtonOne.

→ Czy mogę korzystać z aplikacji mobilnej, mimo że nie korzystam z usług NEWTON Media?

Aplikację może pobrać każdy, ale przede wszystkim służy ona subskrybentom monitoringu mediów NEWTON Media. Jeśli chciałbyś wypróbować monitoring NEWTON Media, skontaktuj się z nami: sales@newtonmedia.pl.

→ Czy aplikacja działa w trybie offline?

Tak. Wszystkie wiadomości, które wyświetlisz w trybie online można obejrzeć także później, gdy nie masz połączenia z Internetem.

→ Czy mogę udostępniać monitoring bez ograniczeń?

Pierwsza wersja aplikacji pozwala na udostępnianie artykułów tylko osobom, które również mają konto użytkownika NewtonOne. Nieograniczone udostępnianie za pomocą otwartych linków będzie możliwe w kolejnej wersji aplikacji.

→ Korzystam już z internetowej aplikacji NewtonOne. Jakie są zalety aplikacji mobilnej?

Jeśli otrzymujesz wiadomości z aplikacji internetowej, aplikacja mobilna N1 umożliwia:

 • przeglądanie newslettera
 • szybki przegląd różnych typów mediów na wykresie kołowym
 • przeglądanie wiadomości, które są już posortowane i uporządkowane zgodnie z Twoimi ustawieniami
 • zapoznanie się z liczbą duplikatów
 • filtrowanie wiadomości według tematów
 • natychmiastowy dostęp do metadanych i załączników multimedialnych
 • zapisywanie i przechowywanie ważnych wiadomości we własnej bibliotece
 • szybkie i łatwe udostępnianie najważniejszych wiadomości
 • synchronizację wszystkich zmian wprowadzonych w aplikacji mobilnej z aplikacją internetową

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

 • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

  27. 5. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media Sp. z o.o.
  CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.