Statuetka PRZYJACIELA FUNDACJI dla NEWTON Media

Statuetka PRZYJACIELA FUNDACJI dla NEWTON Media
17. 11. 2014

W sobotę, 15 listopada br. w Zabrzu odbyła się uroczysta gala Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, podczas której firma NEWTON Media została uhonorowana statuetką „Przyjaciela Fundacji”. Nagroda ta przyznawana jest co roku przez władze Fundacji osobom, firmom i instytucjom, którym rozwój polskiej kardiochirurgii nie jest obojętny.

Koncert „Serce za serce” od 23 lat organizowany jest z myślą o propagowaniu misji Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, upamiętnieniu jej Założyciela i Patrona oraz uhonorowaniu osób, firm i instytucji za wsparcie prac naukowo-badawczych prowadzonych w Instytucie Protez Serca Fundacji.

- Pragniemy serdecznie podziękować za nagrodę, czujemy się tu naprawdę jak w gronie przyjaciół. Dziękujemy, że możemy z sercem wspierać tak innowacyjne i potrzebne działania - powiedziała podczas gali Magdaléna Horánska, prezes NEWTON Media. 

W tym roku spółka NEWTON Media obchodzi 10-lecie współpracy z Fundacją im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie monitorowania mediów.

"Profesjonalną informację o tym gdzie i jak o nas piszą oraz mówią zawdzięczamy w dużej mierze firmie Newton Media Sp. z o.o. Dzięki jej profesjonalnym usługom na bieżąco mamy wgląd w medialny obraz działalności Fundacji na polu naukowo-badawczym i edukacyjnym, a to nie tylko wielka wygoda, ale i oszczędność. Cieszymy się więc bardzo, że ten znaczący jubileusz współpracy stał się okazją do zawarcia kolejnej, kontynuacyjnej umowy” – w taki sposób Fundacja informuje na swojej stronie internetowej o przedłużeniu umowy ze spółką NEWTON Media.

Więcej informacji o Fundacji Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi:
http://frk.pl/pl-koncert-serce-za-serce-2014.html

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.