Czeska Praga będzie gospodarzem największego międzynarodowego kongresu ekspertów z zakresu pomiaru mediów - AMEC Global Summit

Czeska Praga będzie gospodarzem największego międzynarodowego kongresu ekspertów z zakresu pomiaru mediów - AMEC Global Summit
22. 6. 2018

W zeszłym tygodniu w Barcelonie odbył się 10. AMEC Global Summit, czyli największa międzynarodowa konferencja poświęcona pomiarom PR, marketingu i komunikacji medialnej. Spośród blisko 400 delegatów z około 40 krajów Polskę reprezentowała grupa NEWTON Media. Podczas konferencji ogłoszono, że następne AMEC Global Summit odbędzie się w Pradze, a NEWTON Media wystąpi w roli głównego sponsora spotkania. 11. szczyt AMEC Global Summit będzie kolejną doskonałą okazją dla wszystkich ekspertów ds. PR i komunikacji do spotkania i omówienia najnowszych trendów w tej dziedzinie.

NEWTON Media, jeden ze światowych liderów w dziedzinie pomiarów komunikacji i analizy mediów, został wybrany na głównego sponsora kolejnego AMEC Global Summit, który odbędzie się w Pradze w czerwcu 2019 roku. Tym samym po raz pierwszy w historii szczyt AMEC zostanie zorganizowany w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Co roku podczas takiego szczytu ogłaszani są zwycięzcy prestiżowych nagród. W tym roku Grupa NEWTON Media po raz trzeci z rzędu odniosła sukces - została nagrodzona złotem za najlepszą analizę medialną. Podczas gdy w poprzednich dwóch latach grupa zdobyła złoto w kategorii “Najlepszy pomiar kampanii B2B” z analizami przygotowanymi dla czeskich klientów, w tym roku słoweńska firma Kliping (NEWTON Media Group) została zwycięzcą w kategorii “Najlepszy pomiar kampanii non-profit” z analizą na temat promocji równości płci w mediach.

"Tegoroczny szczyt AMEC był dla nas bardzo inspirujący. Jestem dumny z tego, że NEWTON Media odniósł sukces, wprowadzając nowe pomysły w życie i zapewniając klientom konkurencyjne i skuteczne rozwiązania w zakresie analizy mediów. Kolejny 11. szczyt w Pradze będzie wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów biznesowych dla wszystkich ekspertów ds. PR i komunikacji. Z radością mogę ogłosić, że NEWTON Media będzie gospodarzem tego wydarzenia" - mówi Petr Herian, właściciel i dyrektor generalny NEWTON Media.

AMEC Global Summit to coroczne prestiżowe wydarzenie, podczas którego konsultanci ds. PR i komunikacji oraz dyrektorzy marketingu z całego świata spotykają się i dzielą swoimi najlepszymi praktykami. W tym roku uczestnicy szczytu mieli możliwość wzięcia udziału w prezentacjach Alexa Aikena (Executive Director, UK Government Communications), Jeniffer Bruce (Global Leader of Communications Measurement, Adobe Systems), Carmen Romero (Deputy Assistant Secretary General for Public Diplomacy, NATO) oraz innych topowych ekspertów w dziedzinie pomiaru komunikacji.

O NEWTON Media

NEWTON Media jest wiodącą firmą w branży media intelligence działającą na rynku europejskim. Zapewnia profesjonalną analizę zarówno mediów tradycyjnych, jak i nowoczesnych, pomaga swoim klientom z Polski, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii i ośmiu krajów Europy Południowej w optymalizacji ich komunikacji biznesowej.

Dzięki szerokiej bazie monitorowanych źródeł, precyzyjnym procesom pomiaru oraz kompleksowej analizie mediów tradycyjnych i nowoczesnych, jesteśmy w stanie zaopatrzyć korporacje, instytucje, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także urzędy i organizacje non-profit w skuteczne narzędzia do ulepszeniu strategii komunikacyjnej.

Elastyczne portfolio naszych produktów opiera się na: monitorowaniu mediów, archiwum medialnym i analizie mediów. Skupiamy się na mediach polskich i zagranicznych, tradycyjnych i nowoczesnych. Badamy komentarze społeczne i reakcje opinii publicznej, przygotowujemy kompleksowe badania wizerunku medialnego. NEWTON Media jest członkiem AMEC i FIBEP, dwóch największych międzynarodowych organizacji z branży media intelligence. Otrzymał trzy złote medale za najlepszą analizę w prestiżowym konkursie AMEC Awards w 2016, 2017 i 2018 roku.

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.