Petr Herian został nowym CEO grupy NEWTON Media, Petra Mašínová opuszcza Czechy, by móc skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych

Petr Herian został nowym CEO grupy NEWTON Media, Petra Mašínová opuszcza Czechy, by móc skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych
31. 8. 2016

W dniu dzisiejszym grupa NEWTON Media ogłosiła, że od 1 września 2016 r. jej założyciel i przewodniczący Petr Herian przejmie ster jako nowy CEO grupy. Petr Herian przejmie zarządzanie od Petry Mašínovej, która postanowiła podjąć nowe wyzwania zawodowe i opuszcza Czechy. Zmiana nadchodzi po dwóch ogromnie udanych latach dla grupy NEWTON Media, podczas których przywódctwo Petry pomogło znacznie wzmocnić pozycję grupy na rynku międzynarodowym.

 

“Petra wniosła nową, ambitną wizję działania NEWTON“ powiedział nowy CEO Petr Herian. “Udało nam się zdobyć pozycję czołowego dostawcy analiz medialnych i „media intelligence“ w Europie, dzięki temu, że uwierzyliśmy w tę wizję i konsekwentnie ją rozwijalismy. Co więcej, Petra nadzorowała i zapoczątkowała kluczowe zmiany, które przyniosą rezultaty już tej jesieni, w postaci naszej dalszej ekspansji na rynku europejskim.”

Wśród osiągnięć grupy NEWTON Media pod przewodnictwem Petry są m.in. wygrane przetargi dla najpoważniejszych, międzynarodowych organizacji, z których najważniejszym była wygrana na dostarczanie monitoringu mediów dla Komisji Europejskiej. Jakość i profesjonalizm usług oferowanych przez grupę NEWTON Media w trakcie, gdy Petra przewodziła jej jako CEO, została doceniona poprzez przyznanie grupie prestiżowej nagrody AMEC – zdobycia złotego medalu w kategorii „Najlepsze badanie dla biznesu oraz kampanii biznesowych“ w 2016 r.

„Było wielkim zaszczytem pracować jako CEO w NEWTON Media, zwłaszcza w tym historycznym momencie, w którym znalazła się firma“ powiedziała Petra. „Plany strategicznej ekspansji, które przedstawiliśmy i wdrażaliśmy przez ostatnie lata teraz przynoszą zakładane rezultaty. Jestem pewna, że NEWTON Media uda się nie tylko ekspansja i zdobywanie nowych rynków, ale również, że firma zapoczątkuje zmiany, które na nowo zdefiniują branżę monitoringu i analiz medialnych a nawet zapoczątkuje nowe trendy w naszej branży“.

Pełniąc swoją nową rolę w firmie, Petr Herian pragnie skupić się na realizacji długoterminowej, globalnej strategii dla całej grupy NEWTON Media. Priorytetami Petra bedzie ekspansja na rynku europejskim oraz utrzymanie tempa wzrostu i znaczenia grupy NEWTON Media na rynku międzynarodowym.

Po więcej informacji prosimy o kontakt z:
E: pr@newtonmedia.cz

O NEWTON Media
Grupa NEWTON Media jest dynamiczną, inowacyjną firmą zajmującą się analizą doniesień medialnych, z siedzibą zlokalizowaną w samym sercu Europy. Prowadzona przez wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów od komunikacji z doświadczeniem w zagadnieniach związanych z PR i zarządzaniem mediami, NEWTON Media intuicyjnie rozumie zmieniające się potrzeby swoich Klientów dostarczając im najlepsze analizy medialne z całej branży. Założona w Pradze, w 1995 r., grupa zatrudnia ponad 500 pracowników w 13 biurach w całej Europie i ma w swoim portfolio ponad 3.000 Klientów. Rozwiązania NEWTON Media obejmują na pozioumie międzynarodowym i regionalnym monitoring i analizę mediów, badania rynków, programy do konwersji mowy w tekst, archiwizowanie doniesień medialnych oraz usługi konsultacyjne i szkoleniowe. NEWTON Media łączy technologię i talent profesjonalistów by dostarczyć szyte na miarę rozwiązania dla wszystkich Twoich obecnych i przyszłych potrzeb! Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.newtonmedia.pl.

Załączniki

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.