NEWTON Media ponownie z WOŚP!

NEWTON Media ponownie z WOŚP!
10. 1. 2016

NEWTON Media już po raz kolejny wspiera aktywnie Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w zakresie dostarczania danych medialnych i monitoringu mediów. W ramach 24 finału przedstawiciele NEWTON Media krótko podsumowali podczas transmisji wydarzenia na żywo w studiu TVP 2 jak wyglądał minony rok obecności Wielekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w mediach, jak media informowały na temat akcji i ile pojawiło się wzmianek. 

Przed końcem dzisiejszego dnia na koncie Fundacji pojawiło się ponad 30 milinonów złotych – o czym mówił wpis na stronie internetowej: "Jeśli emocje w każdym sztabie są dziś takie, jak w naszym studio w Warszawie, to cała Polska aż kipi z radości. Niech ta dobra energia idzie w świat. Tak, aby każdy mógł się dowiedzieć o tym, jak wiele dobrego możemy zrobić wspólnymi siłami. Na naszym koncie już ponad 30 milionów złotych". 

Na potrzeby aukcji Fundacji przekazaliśmy jedną z fotografii międzynarodowej sławy fotografa, Petra Pazoura, współwłaściciela NEWTON Media, na której uwiecznił krajobraz pięknej Toskanii. Licytacja potrwa do końca stycznia, można wziąć w niej udział za pośrednictwem allegro:

http://aukcje.wosp.org.pl/fotografia-toskania-od-petra-pazoura-i2705547

Więcej informacji:
http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktualnosci

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.