PETRA MAŠÍNOVÁ WSPÓŁPRZEWODNICZĄCĄ AMEC

PETRA MAŠÍNOVÁ WSPÓŁPRZEWODNICZĄCĄ AMEC
5. 2. 2015

Petra Mašínová, Dyrektor Generalna Grupy NEWTON Media, wspólnie z Jeroen Scholten, założycielem i prezesem holenderskiej spółki Publistat, zostali mianowani nowymi współprzewodniczącymi Europejskiej Sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Pomiaru i Oceny Komunikacji (AMEC).

- Jestem niezmiernie szczęśliwy na myśl o rozpoczęciu pracy na kluczowych stanowiskach w naszej organizacji przez tak doświadczone postaci. Europejska Sekcja ma kluczową rolę do odegrania w dalszym rozwoju stowarzyszenia AMEC – powiedział Barry Leggetter, CEO AMEC. 

Międzynarodowe Stowarzyszenie Pomiaru i Oceny Komunikacji z siedzibą w Londynie zajmuje się badaniami nad ewaluacją mediów i pomiarem działań komunikacyjnych. Obecnie w skład organizacji wchodzi ponad 120 członków z 41 krajów. 

Petra Mašínová, będąca obecnie członkiem zarządu AMEC będzie – wspólnie z Jeroen Scholten – współprzewodniczącą Sekcji Europejskiej przez najbliższe 12 miesięcy. Obie firmy, NEWTON Media oraz Publistat, są członkami AMEC, aktywnie uczestniczącymi w międzynarodowej wymianie wiedzy specjalistycznej i wyrażaniu międzynarodowych norm w dziedzinie analizy i pomiaru komunikacji.

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.